Creation - Connecting People
OpinionMaker
Ideas

 

RANKING USŁUG

 

Marketing szeptany
Marketing szeptany
Najczęściej wybierana przez naszych Klientów usługa, którą oferuje MarketingBuzz. Tradycyjna reklama kuleje, ponieważ konsumenci nie ufają jej, przejrzeli ją i ignorują. Oddziałujemy na społeczności internetowe, aby to ludzie świadczyli Twój marketing nieodpłatnie za Ciebie w sieci.
Facebook
Facebook
Teraz każdy jest na Facebook! Użytkownicy funkcjonują on-line odzwierciedlając wszelkie przejawy realnego życia: opisują, co ich spotkało i komunikują swoje potrzeby, zapraszają się na wydarzenia, wysyłają pliki wszystkich typów multimediów, dzielą się linkami i najważniejsze – POLECAJĄ Twoją Firmę i wytwory jej działań.
Twitter
Twitter
Jeśli wolisz wysyłać proste, krótkie komunikaty zamiast prowadzenia długich, nie zawsze konkretnych dialogów, Twitter został stworzony dla Ciebie.
Praca z forum
Praca z forum
Każdy dialog ustaje kiedy nie ma o czym rozmawiać. Zasilamy dietę informacyjną, znajdujemy zajecie Twoim rozmówcom.
Mailing
Mailing
PRYWATNE NIE PRZESYŁAĆ DALEJ! Przekaz jest znacznie skuteczniejszy jeśli możesz go wyrazić w interesujący sposób.
Blogi
Blogi
Pragniesz opublikować osobiste przemyślenia, uwagi czy komentarze. Prowadzić swój dziennik, pamiętnik on-line. Przedstaw swój światopogląd, a może poświęć się określonej tematyce.
Lobbing
Lobbing
Jeden z filarów demokratycznego państwa, który rozumiemy jako analizowanie i zrozumienie problemu po to, aby wyjaśnić jego meritum i skutki dla tych, którzy mają władzę decyzyjną.
Ghostwriting
Ghostwriting
Pisz tak, żeby Cię zapamiętano! Zadbaj o szacunek i snuj swoja opowieść.
Inne
Inne
Zrób coś nadzwyczajnego – zaskocz! Potrzebujesz warstwy content do własnej strony internetoweja, może szukasz pomocy w opracowaniu dokumentacji do wybranego urzędu lub Firmy.

 

PROSIMY O KONTAKT 

MarketingBuzz
Tomasz Drabarek

ul. Władysława Jagiełły 41d/6
41-106 Siemianowice Śląskie
tel.: +48 503 611 628
www.marketingbuzz.pl
tomasz.drabarek@interia.pl
Skype: drabarektomasz